“ inspiring technologies ”

Avantajları:

  • Nominal sıcaklık aralığı−40 ile +70°C arasındadır
  • Olağanüstü yalıtım: 5 kV'a kadar darbe gerilimi
  • Titreşime dayanıklı: 5 g'ye kadar ivmelenme

Zorlu ortam koşullarındaki görevler için ilk seçim: Sıcaklığa oldukça dayanıklı, enterferansa bağışık ve titreşimler ile darbe gerilimlerinden etkilenmez – 750 XTR PLC'lerin etkileyici özelliklerine örnekler.

Diğerlerinin teslim olduğu yerde otomatikleştirin: 750 XTR Kontrolörler sadece -40 °C ile +70 °C arasındaki aşırı sıcaklık ortamlarında kullanılmasıyla öne çıkmaz . Darbe gerilimlerine yüksek bağışıklıkları WAGO'nun 750 XTR Kontrolörlerini şu zorlu uygulamalar için etkili ve güvenli yapar: Denizcilik sistemleri, kıyı/açık deniz sektörü, yenilenebilir enerji sistemleri, trafo istasyonları ve güç dağıtımı, petrokimya sektörü, su ve atık su sektörü, özel makine imalatı ve demiryolu uygulamaları.

750 XTR Kontrolörler ile avantajlarınız:

  • ekstrem sıcaklıklar: −40 … +70°C
  • ekstrem yalıtım: 5 kV'a kadar darbe gerilimi
  • ekstrem titreşime dayanıklılık: 5 g'ye kadar ivmelenme

750 XTR Kontrolörü Başarılı Yapan Faktörler

Telekontrol Protokolleri

IEC 60870-5, IEC 61850 ve IEC 61400-25'e uygun standart telekontrol protokolleri, PLC'lerin telekontrol teknolojisinde kullanılmalarına olanak tanır. 750 XTR Kontrolörleri ayrıca EN 60870-2-1'e göre yüksek darbe gerilimi dayanma gerekliliklerini karşılar. Sonuç, zorlu telekontrol uygulamaları için tüm gereksinimleri kolaylıkla karşılayan özel bir çözüm.

Modüler ve Genişletilebilir

WAGO-I/O-SYSTEM 750 ile kontrolörler neredeyse her türlü giriş/çıkış arayüzü ile genişletilebilir. Endüstri lideri bir platform kullanılarak 750 XTR, kendini kanıtlamış aynı özellikleri sunar.

Ekstrem İklimlerde Üstün Güvenilirlik

Dondurucu soğuk, uç sıcaklık ve yüksek nem için tasarlanmış olan WAGO-I/O-SYSTEM 750 XTR, hemen hemen her havada mutlak güvenilirlik sağlar. Programlanabilir fieldbus kontrolörlerinin XTR versiyonu hem −40°C'ye kadar dondurucu soğuktan hem de +70°C'ye kadar kavurucu sıcaktan etkilenmez . Ve bu hem başlatma hem de kesintisiz çalışma için geçerlidir. 5000 m'lik maksimum onaylı çalışma yüksekliği, öne çıkan bir diğer özelliktir. Bir dağın tepesindeki istasyonun seyrek havasında bile sistem, yüksek performansını ve kullanılabilirliğini etkileyici bir şekilde gösterir.

Enterferans Palslarına Karşı İlave Koruma

WAGO-I/O-SYSTEM 750 XTR, 5 kV'a kadar darbe akımlarına karşı daha yüksek yalıtım, daha düşük enterferans EMC emisyonu ve EMC enterferansına karşı daha yüksek duyarsızlık sağlar. Güçlü bu özellikler sorunsuz çalışmaya katkı sağlar.

Yüksek Mekanik Performans

Otomasyon sistemleri titreşime dayanıklı olmalıdır, özellikle titreşime yatkın ve şok üreten sistem bileşenlerine yakın monte edildiklerinde. Otomasyon sistemlerine baskı yapabilecek oldukça geniş uygulamalar arasından güçlü motorlar ve elektrik devre kesicileri örnek olarak verilebilir. WAGO-I/O-SYSTEM 750 XTR burada da yeni standartlar belirlemeye devam ediyor: Uzun süreli, sorunsuz çalışma ve sektörde lider güvenlik düzeylerine güvenin – tünel açma makineleri gibi en zorlu uygulamalarda bile.

Ürünler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöre sahiptir.

EMEA Technology

Minimum Alanda Maksimum Performans: PFC100

Kompakt bir gövdede farklı çıkışlar! PFC100 Kontrolör ile WAGO, zorlayıcı bir maliyet-fayda oranında kusursuz donatılmış bir kontrolör sunar.

EMEA Technology

En Güçlü Kontrolör Serimiz: PFC200

WAGO'nun PFC200 Kontrolörleri endüstri, proses ve yapı otomasyonunda geniş bir uygulama aralığı için idealdir.

EMEA Technology

Uç Uygulamalar için: PFC200 XTR

Uç ortamlar için PFC200 XTR Kontrolörler: Diğer kontrolörlerin pes ettiği yerlerde mühendislik, kontrol ve görselleştirme.

EMEA Technology

Çok Yönlü Kontrolörlerimiz: Kontrolörler 750

WAGO'nun 750 Serisi Kontrolörleri endüstri, proses ve yapı otomasyonunda geniş bir uygulama aralığı için idealdir.

EMEA Technology

Minimum Alanda Maksimum Performans Kompakt Kontrolör 100

Entegre I/O'lara sahip yeni Kompakt Kontrolör, daha küçük otomasyon çözümleri için mükemmeldir.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek