“ inspiring technologies ”

Planlamada esneklik ve özgürlük, dağıtılmış otomasyon için kullanılan modüler ve fieldbus'dan bağımsız aygıtların en büyük avantajlarıdır.

1995 yılında WAGO otomasyon sektörüne, yapı bloğu prensibini baz alan belirli bir uygulamaya uymak için fieldbus düğümlerinin hassas bir şekilde eşleştiği fieldbus sistemini tanıtarak çığır açtı.

O günden bu yana modern kontrol teknolojisi ve ekranlarla bu sistemi daha da genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

WAGO Otomasyon Teknolojisi ile avantajlarınız:

  • En popüler fieldbus'lar ve ETHERNET standartlarının desteğiyle kontrolörden sensörler ve aktüatörlere entegre iletişim
  • Modüler konseptler ve oturmuş standartların uygulanması sayesinde hızlı başlangıç süreleri
  • Uluslararası onaylar sayesinde en zorlu çalışma şartları altında bile dünya çapında kullanma garantisi
  • Sağlam, bakım gerektirmez, güvenli ve güvenilir
  • 20 yılı aşkın otomasyon deneyimi
  • Üstün servis ve destek

Otomasyon Teknolojisi Çeşitliliği

WAGO, birbirlerine kusursuz uyan otomasyon teknolojisi ürünleri de dahil olmak üzere modern makineler, sistemler ve yapı teknolojisine yönelik tüm gereklilikler için geleceğe hazır çözümler sunmaktadır.

Bu geniş ürün gamında yazılım komponentleri, işletme ve izleme ürünleri, kontrol teknolojisi çözümleri, I/O sistemleri ile switch'ler ve sensör/aktüatör kutuları yer almaktadır.

Ürünler

WAGO'nun otomasyon teknolojisi çok yönlüdür, açık standartlar sunar, üretim süreçlerinizi ve yapı uygulamalarınızı basitleştirir ve herkesi kapsayan ürün seçenekleri sunar. Anahtarlar ve sensör / aktüatör kutularına kadar, fieldbus'dan bağımsız I / O sistemleri ile yazılım, HMI cihazları ve kontrol teknolojisinden çözümler bulun.

EMEA Technology

Yazılım

Makineleri, sistemleri ve yapıları daha etkili bir şekilde otomatik hale getirin. WAGO'nun yazılım çözümleri bunun mümkün hale getirerek açık standartların entegrasyonunu temin eder.

EMEA Technology

Dokunmatik Paneller ve Ekranlar

Makineleri ve sistemleri güvenli ve pratik bir şekilde kullanmak için tasarım ve teknoloji: WAGO'nun HMI panelleri HTML5'i anlar ve CODESYS'de programlanabilir.

EMEA Technology

Kontrolörler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöre sahiptir.

EMEA Technology

I/O Sistemleri

Kumanda panolarının içinde veya dışında, WAGO'nun I/O sistemleri tam da ihtiyacınız olan yerde otomasyon sağlar – zorlu koşullar altında bile.

EMEA Technology

Endüstriyel Switch'ler

Aynı zamanda ekonomik yedekli, kararlı ağ çözümleri: WAGO switch'lerle makineleriniz ve sistemleriniz için güvenilir veri dağıtıcıları hazır.

EMEA Technology

Sensör ve Aktüatör Kutuları

Gerçekten tak ve kullan: IP67 koruma standardına uygun komple kapalı gövde. WAGO'nun IP67 sensör/aktüatör kutuları ekonomiktir ve kumanda panolarının dışında da çalışır.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek