“ inspiring technologies ”

WAGO'nun switch ürün yelpazesi, olağanüstü elektrik ve mekanik özellikler sağlarken ETHERNET ağ altyapınızda ölçeklendirilebilirlik sağlar.

Bu sağlam switch'ler endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır ve IEEE 802.3, IEEE 802.3u ve IEEE 802.3ab ile tam uyumludur.

Ağ Çözümünüz için Endüstriyel Switch'ler

Industrial Eco Switches

Industrial Eco Switches

Economical and Compact

 • For small- to medium-sized networks
 • Rugged design
  • DIN-rail adapter and metal housing
  • Surrounding air temperature (operation): −40 … +70 °C
 • Auto-negotiation and auto-crossing for easy network creation and extension
 • Gigabit versions for high data throughput
 • Transmission of power and data via ETHERNET connection with Power over Ethernet (PoE+)
Endüstriyel Switch'ler

Endüstriyel Switch'ler

Çok yönlü

 • Yedekli güç kaynağı
 • DIP switch üzerinden alarm kontağı konfigürasyonu
 • SFP modülleri kullanımı
 • Sağlam tasarım
  • DIN taşıyıcı ray adaptörü ve metal gövde
  • Ortam çalışma sıcaklığı: -40 °C … +70 °C
 • Alarm kontağı: Birincil ve ikincil güç kaynaklarının izlenmesi
 • ETHERNET portlarının izlenmesi
 • PLC veya uzak I/O'lar üzerinden sinyalizasyon
Industrial Managed Switch

Industrial Managed Switch

With integrated encryption function

 • 128-bit encryption (GCM-AES) of the data packets on layer 2 (MAC layer) on two ports
 • Port-specific authentication per IEEE802.1X
 • Secure switch and Web browser configuration (https) or SNMPv3

WAGO Anahtarları ile Avantajlarınız

Kullanılabilirlik, Yedeklilik

WAGO'nun endüstriyel switch'leri kesintisiz veri iletimi sağlayan yedekli güç kaynağı ve değiştirilebilir ring yedeklilik özelliğine sahiptir. 20 ms'nin altındaki kısa toparlanma süresi ile Xpress Ring, işlem güvenilirliğinizi artırır. Makinelerinizin ve sistemlerinizin verimliliği ve ağ kullanılabilirliği daima sağlanır. İletişim bağı yedekliliğinin yanı sıra switch'lere, bir alarm rölesi kullanılarak izlenebilen yedek güç kaynağı da entegre edilmiştir. Güç kaynağı arızalansa bile iletişim kesilmez.

Gelişmiş Güvenlik Fonksiyonları

Yönetilebilir switch'ler kapsamlı güvenlik fonksiyonlarını (örneğin MAC Sınırlama, Port Güvenliği) destekler. Bu, IEEE 802.1x'e uygun olarak siber saldırılara karşı ilave veri akışı kontrolü ve sistem koruması, IGMP gözetlemesi ile yayın ve bant genişliği sınırlaması sağlar.

Modüler ve Genişletilebilir

Değiştirilebilir SPF modülleri, switch'leri farklı fiber optik kablo (FOC) ve ilgili gereken mesafe ve fiberlere adapte eder. Çok modlu ve tek modlu fiber optik kablolarda 80 km'ye kadar mesafeler için SFP modülleri mevcuttur. Bakır ve fiber optik kabloların kusursuz kombinasyonu ile çok sayıda gereksinime hazırlıklı olursunuz.

Entegre Fonksiyon Takibi

İzleme ve hata bildirimi için yönetilebilir switch, e-posta alarmı ve SNMP trap gibi yapılandırılabilir fonksiyonlara sahiptir. İlaveten tüm switch'ler (ECO versiyonları hariç) potansiyelsiz alarm kontağı üzerinden ayrı ayrı portları veya güç kaynağını izleyebilir. Bu fonksiyonu yapılandırmak için bir DIP switch kullanılır.

Farklı Çalışma Modları

Yönetilmeyen switch'ler doğrudan tak-kullan kullanımı için idealdir. Yönetilebilir switch'ler, uygulama için IP filtreleme gereken veya telgrafların ek yorumlama gerektirdiği uygulamalarda kullanılabilir.

Ethernet üzerinden Güç (PoE+)

ETHERNET kablosu üzerinden güç besleme ve veri aktarımı: Ethernet üzerinden Güç (PoE+) IP ağı üzerinden switch'lere bağlanan cihazlar için ayrı güç beslemesi bağlantısını ortadan kaldırır.

Ürünler

WAGO'nun otomasyon teknolojisi çok yönlüdür, açık standartlar sunar, üretim süreçlerinizi ve yapı uygulamalarınızı basitleştirir ve herkesi kapsayan ürün seçenekleri sunar. Anahtarlar ve sensör / aktüatör kutularına kadar, fieldbus'dan bağımsız I / O sistemleri ile yazılım, HMI cihazları ve kontrol teknolojisinden çözümler bulun.

EMEA Technology

Yazılım

Makineleri, sistemleri ve yapıları daha etkili bir şekilde otomatik hale getirin. WAGO'nun yazılım çözümleri bunun mümkün hale getirerek açık standartların entegrasyonunu temin eder.

EMEA Technology

Dokunmatik Paneller ve Ekranlar

Makineleri ve sistemleri güvenli ve pratik bir şekilde kullanmak için tasarım ve teknoloji: WAGO'nun HMI panelleri HTML5'i anlar ve CODESYS'de programlanabilir.

EMEA Technology

Kontrolörler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöre sahiptir.

EMEA Technology

I/O Sistemleri

Kumanda panolarının içinde veya dışında, WAGO'nun I/O sistemleri tam da ihtiyacınız olan yerde otomasyon sağlar – zorlu koşullar altında bile.

EMEA Technology

Sensör ve Aktüatör Kutuları

Gerçekten tak ve kullan: IP67 koruma standardına uygun komple kapalı gövde. WAGO'nun IP67 sensör/aktüatör kutuları ekonomiktir ve kumanda panolarının dışında da çalışır.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek