“ inspiring technologies ”

EMEA Technology

CODESYS, INOVANCE, KEBA, WAGO, SIEMENS, ABB, SCHNEIDER, FESTO, OMRON Industrial Automation ve Robotik Çözümler

EMEA Technology
EMEA Technology
EMEA Technology
EMEA Technology
EMEA Technology
EMEA Technology
EMEA Technology

Mottomuz

Inspiring Technologies
EMEA Technology

Misyonumuz

Üretimin geleceğine yön vermek için en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip endüstri ile buluşturmak.
EMEA Technology

Vizyonumuz

Türkiye'nin en değerli ve en çok tercih edilen Teknoloji şirketi olmak ve dünyaya açılmak.
EMEA Technology

Yerleşke

EMEA Technology
EMEA Technology

EMEA Technology

Türkiye'nin önde gelen endüstriyel otomasyon çözümleri sağlayıcıları arasında bulunan EMEA Technology, CODESYS ile birlikte bilgisayar tabanlı kontrol sistemlerinde markalardan bağımsız uygulamanıza özel mükemmel çözümler sunmaktadır.

EMEA Technology, CODESYS Türkiye’nin resmî partneri olarak lisans satışı, teknik destek, eğitim ve CODESYS çözümleri konularında hizmet sunmaktadır. Türkiye genelindeki müşterilere ve son kullanıcılara EMEA Technology ile birlikte eğitimler, uygulamalar ve CODESYS lisans satışını yapmaktadır. PC tabanlı endüstriyel otomasyon yazılımı alanında küresel pazar lideri olan CODESYS, dünyada bir standart olarak kabul edilmektedir. CODESYS & EMEA iş birliğiyle İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri ve Gaziantep gibi endüstrinin gelişmiş olduğu bölgelerde OEM, bayi, entegratör ve son kullanıcılar için destek verilmektedir.

INOVANCE Merkezi Shenzhen, Çin’de bulunan Endüstriyel otomasyon çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcılarındandır. INOVANCE Türkiye, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hindistan, Güney Kore ve Çin’deki ofisleri ve tesisleriyle global bir operasyon yürütmektedir. Ayrıca INOVANCE Rusya, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere tüm dünyayı kapsayan güçlü OEM, bayi ve entegratör ağına sahiptir. Türkiye’de ise İstanbul’dan Bursa’ya, İzmir,’den Ankara’ya ve Kayseri’den Gaziantep’e kadar birçok şehirde INOVANCE yetkili bayileri bulunmaktadır.

EMEA Technology, INOVANCE Türkiye Resmi Distribütörü olarak AC Sürücüler, servo motorlar, PLC’ler, HMI’lar, hareket kontrolü, CNC’ler ve endüstriyel robotlar dahil olmak üzere tüm endüstriyel otomasyon ürünlerinin satışını ve uygulamasını yapmaktadır; ayrıca şirket bünyesinde bulunan donanımlı uygulama mühendisleriyle OEM, bayi, entegratör ve son kullanıcılara eğitim ve teknik destek sağlamaktadır.

KEBA da endüstriyel otomasyon alanında önemli bir oyuncu olarak öne çıkmaktadır. KEBA, Türkiye’deki tek Teknoloji Partneri EMEA Technology ile  bu markanın ürünlerini ve çözümlerini müşterilere sunarak endüstriyel otomasyonun geleceğini birlikte şekillendirmektedir. İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir ve diğer birçok ilde KEBA, Türkiye Resmi Partneri EMEA Technology ile müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ileri seviye otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Unutmayın ki, bu üç markanın (Codesys, Inovance, Keba, Wago, Siemens, Omron) güncel ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi ve teknik destek almak için EMEA Technology ile iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel otomasyonun geleceği şimdi burada!

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek