“ inspiring technologies ”

EMEA Technology EMEA Technology

INOVANCE Endüstriyel Otomasyon Çözümleri

Inovance ürünleri çalışıyorsanız veya çalışmayı düşünüyorsanız, broşürler, kullanım kılavuzları ve yazılımlar gibi en son içeriklerimizden haberdar olmak için yüklemeler sayfamızı ziyaret edin.

EMEA Technology EMEA Technology

Hareket Kontrolörleri
I/O Modülleri

PLC özellikleri ile beraber merkezi bir hareket kontrolörü

EtherCAT haberleşmeli çok eksenli hareket kontrolörü (32 eksene kadar), ethercat üzerinden uzak G/Ç bağlantısını destekler, 16 giriş 8 çıkış, yerleşik yüksek hızlı G/Ç, 8 adet AB fazı yüksek hızlı sayıcı, 4 grup pulse pozisyonlama, Farklı G/Ç tiplerini yönetmek için ana CPU modulüne ek modüller eklenebilir...

EMEA Technology EMEA Technology

Servo Motorlar & Sürücüler

PLC özellikleri ile beraber merkezi bir hareket kontrolörü

Inovance ürünü Servo sürücüler ve motorlar optimum performansa ulaşmak için bir paket çözüm olarak birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

EMEA Technology EMEA Technology

INOVANCE Yeni MD800 Kompakt AC Çoklu Sürücü

MD800, OEM'lerin daha düşük kurulum maliyetleri ve daha küçük makine kabinleri için çağrısına cevap veriyor. Tek bir güç ünitesi başına 8 adede kadar sürücü bağlamaya izin veren modüler bir tasarımı ile geleneksel tekli sürücü modüllerine kıyasla toplam sürücü ayak izini %50'ye kadar azaltır.

EMEA Technology EMEA Technology

PLC ve HMI Ailesi

Inovance PLC ler güvenilir ve dayanıklıdır.Küçük ve orta öçekli ürünler esnek bir şekilde konfigüre edilebilirler ve saha veri yollarını desteklerler. HMI larımız net görüntülü ve kolay kullanımlıdır. Diğer üreticilerin ürünleri ile birlikte kullanılmaya uygun olmakla birlikte daha iyi bir performans için Inovance ın sürücü,Plc v.b ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek