“ inspiring technologies ”

Doğrudan makine veya sistemlerin üzerine monte edilen sensör/aktüatör kutuları hızlı, uygun maliyetli ve hepsinin üzerinde pano gerektirmeyen sinyal iletimi için pasif dağıtım sistemleridir. Tam kapalı IP67 gövde sayesinde sinyaller kontrolöre güvenle ulaşabilir.

WAGO'nun sensör/aktüatör kutularıyla avantajlarınız:

  • Kalıplanmış ara bağlantı kablolu sensör/aktüatör kutuları için IP67/IP68 koruma sınıfı
  • Tak ve Kullan Bağlantı Teknolojisi
  • Tam kapalı: Toz/neme ve titreşim/şok gibi mekanik güçlere karşı koruma
  • Geniş sıcaklık aralığı: −25 … +80°C
  • Sorunsuz kurulum için ara parça modülü

Makine Düzeyinde Sinyal Alımı için

Pasif M8/M12 sensör/aktüatör kutuları prosese yakın yerleştirilir ve makine düzeyinde sinyalleri alır. Çok zorlu ortam koşulları altında kullanılabilirler ve sensör/aktüatörler ile kontrolör arasında kalıplanmış veya ayrılabilir kablolar üzerinden bağlantı kurarlar. Standart tak-çıkar bağlantıların kullanılması sensör ve aktüatörün tak ve kullan tarzında kullanılmasını desteklerken ana kabloların kullanılması, I/O sinyallerinin kumanda panosunda otomasyon komponentlerine ayrı ayrı kablolanmasını ortadan kaldırır. Kablolama iyi düzenlenmiştir ve minimuma indirilmiştir.

Olağanüstü Zorlu Koşullarda Sinyal Alımı

WAGO'nun kalıplanmış kablolu (1 m su derinliğinde 72 saat) sensör/aktüatör kutuları oldukça dayanıklı bir tasarıma sahip olup IP67 ve IP68 koruma standartlarını karşılar. Bu tasarım bu kutuları, sinyallerin uç ortamlarda (sıcaklık, şok, titreşim) kumanda panosu olmadan kaydedilmeleri gereken uygulamalar için ideal hale getirir. Düşük sinyal sayısı veya basit sinyal koşullarından (yalnızca dijital sinyal alımı/iletimi) dolayı aktif IP67 I/O sistemi kullanımının maliyet etkin olmayacağı yerlerde de mükemmel alternatiflerdir.

Tak ve Kullan Bağlantı Teknolojisi

Çıkarılabilir bağlantı kablolu (M16 veya M23 tak-çıkar konektör) sensör/aktüatör kutuları, sık sık kolay çıkarma takma gereken yerler (örneğin taşıma, modifikasyon, servis) için idealdir.

Sabit Ana Kablo

Kalıplanmış kablolara sahip sensör/aktüatör kutuları, zorlu kablo yolları önceden birleştirilmiş M16/M23 kabloların kullanımına izin vermediğinde tercih edilir.

Uç Mekanik Performans

Bir sistem/makine birkaç mekanik ve ısıl etkiye maruzdur. Ciddi titreşimler ve şoklara rağmen sinyallerini işlemesi önemlidir. Sensör/aktüatör kutuları makine düzeyinde kullanılır. Tam kapama sistemin çalışmasını güvence altına alır, böylece uç titreşim ve sıcaklık yükleri bile, bağlantı kablosu aracılığıyla, kritik olmayan kumanda panosu alanına yerleştirilmiş kontrolör veya diğer otomasyon komponentlerine sinyal ve güç beslemesini bozmaz.

Esnek Kurulum

Sensör/aktüatör kutuları doğrudan makine monte edilebilir. Kapsamlı mühendislik, pasif dağıtım kutularında veya sensör/aktüatör kutularında genellikle kullanılan montaj deliklerinin aralıkları ile ilgili CNOMO yönergelerinin standart spesifikasyonlarına uyum sağlar. İki modülü yan yana sorunsuz monte etmek için opsiyonel bir adaptör mevcuttur. Bu, sensör/aktüatör kablolarının uygun şekilde yönlendirilmesi ve kirlenme noktalarından kurtulmak için tanımlı bir mesafenin korunması avantajına sahiptir.

Ürünler

WAGO'nun otomasyon teknolojisi çok yönlüdür, açık standartlar sunar, üretim süreçlerinizi ve yapı uygulamalarınızı basitleştirir ve herkesi kapsayan ürün seçenekleri sunar. Anahtarlar ve sensör / aktüatör kutularına kadar, fieldbus'dan bağımsız I / O sistemleri ile yazılım, HMI cihazları ve kontrol teknolojisinden çözümler bulun.

EMEA Technology

Yazılım

Makineleri, sistemleri ve yapıları daha etkili bir şekilde otomatik hale getirin. WAGO'nun yazılım çözümleri bunun mümkün hale getirerek açık standartların entegrasyonunu temin eder.

EMEA Technology

Dokunmatik Paneller ve Ekranlar

Makineleri ve sistemleri güvenli ve pratik bir şekilde kullanmak için tasarım ve teknoloji: WAGO'nun HMI panelleri HTML5'i anlar ve CODESYS'de programlanabilir.

EMEA Technology

Kontrolörler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöre sahiptir.

EMEA Technology

I/O Sistemleri

Kumanda panolarının içinde veya dışında, WAGO'nun I/O sistemleri tam da ihtiyacınız olan yerde otomasyon sağlar – zorlu koşullar altında bile.

EMEA Technology

Endüstriyel Switch'ler

Aynı zamanda ekonomik yedekli, kararlı ağ çözümleri: WAGO switch'lerle makineleriniz ve sistemleriniz için güvenilir veri dağıtıcıları hazır.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek