“ inspiring technologies ”

Optimum performans ve kullanılabilirlik: Ultra yüksek performanslı, düşük güç tüketimi, çok sayıda arayüzü, yerden tasarruf sağlayan tasarımı ve yüksek güvenilirliği sayesinde WAGO'nun kullanıcı dostu kontrolörleri (PLC'ler), uygun maliyetli otomasyon çözümleridir.

WAGO Kontrolörler ile avantajlarınız:

  • e!COCKPIT (CODESYS 3) ve CODESYS 2 ile programlanabilir
  • Fieldbus'dan bağımsız – tüm standart fieldbus protokolleri ve ETHERNET standartları ile uyumlu
  • Fieldbus kontrolörlerden PFC100 ve PFC200 Kontrolörlere ölçeklenebilir işlem gücü
  • WAGO-I/O-SYSTEM 750 ile birleştirilebilir: Maksimum esneklik ve fonksiyon çeşitliliği için 500+ I/O modülü
  • Uç ortamlar için de ideal

Makineler ve sistemler için kullanılabilirlik: Üstün performans, düşük güç tüketimi, çok sayıda arayüz, yerden tasarruf sağlayan boyutlar ve yüksek güvenlik sayesinde programlanabilir mantık denetleyicilerimiz (PLC'ler), çok sayıda uygulama için uygun maliyetli otomasyon çözümleridir.

Avantajlarınız:

  • IEC 61131-1'e göre CODESYS ile programlanabilir
  • Ölçeklenebilir bilgi işlem gücü
  • Aşırı çevre koşullarında kullanılabilir
  • WAGO I/O System 750 ile ideal şekilde birleştirilebilir

WAGO Kontrolörlerinin Sizin İçin Avantajları

Telekontrol Protokolleri

Geleceğin enerji piyasası şartları için kusursuz derecede hazırlıklı olun. Çeşitli WAGO telekontrolörleri, kontrol sistemine kablosuz (GPRS) veya kablolu (ETHERNET üzerinden) bağlantı için IEC 60870-5-101, -103 ve -104 ile 61850-7, 61400-25 ve DNP3 protokollerini destekler.

Bulut

Verileri karşı bir şekilde kaydedin, dijitalleştirin ve bağlayın – Endüstri 4.0'ın arkasındaki temel konsept budur. Basit bir yazılım yükseltmesi WAGO PFC100 ve PFC200 Kontrolörleri, saha düzeyinden buluta veri aktaran IoT kontrolörlere dönüştürür.

Gömülü Linux

Tüm kontrolü almaya hazır, sağlam ve güvenilir bir işletim sistemini doğrudan kullanmayı tercih eden kullanıcılar için gömülü Linux mevcuttur. Gerçek zamanlı Linux® yazılımı, istenildiği anda kaynak kodu kullanıcının belirli ihtiyaçlarına adapte eden açık kaynak kodu kullanımının getirdiği esneklik de dahil çok sayıda avantaj sağlar. Oldukça kararlı olmasının yanı sıra bu dayanıklı işletim sistemi aktif açık kaynak topluluğu aracılığıyla sürekli optimizasyon sunarak sizi hem güncel hem de geleceğe adapte olmaya hazır tutar – özellikle söz konusu güvenlik olduğunda.

Siber güvenlik

Artan ağ iletişimi ve neredeyse evrensel İnternet bağlantısı, güvenli veri depolama ve veri iletimi trendini teşvik etmektedir. PFC100 ve PFC200 Kontrolörlere, internet erişimi ve veri aktarımları sırasında bilgi güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için güvenli HTTPS ve FTPS bağlantıları kurmak üzere şifreleme yöntemleri SSH ve SSL/TLS entegre edilmiştir. İstenmeyen erişimlere karşı bir güvenlik duvarı tarafından ilave koruma sağlanmaktadır.

CODESYS

Tüm WAGO Kontrolörleri, yüksek performanslı CODESYS endüstri standardı ile donatılmıştır. Bu, IEC 61131-3 PLC programlama dillerinde (ST, FBD, LD, IL, SFC ve CFC) yazılım geliştirme sağlar. Güvenilir bir programlama ortamı olan CODESYS, geliştiricilere rehberlik ederek yazılımı yeniden öğrenmeden mevcut programları tekrar kullanmalarına ve daha da geliştirmelerine imkan tanır. Başka bir ifade ile Nesneye Dayalı Programlama (OOP) veya modern görselleştirme teknolojileri gibi modern paradigmalar kullanılabilmektedir.

Ürünler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöre sahiptir.

EMEA Technology

Minimum Alanda Maksimum Performans: PFC100

Kompakt bir gövdede farklı çıkışlar! PFC100 Kontrolör ile WAGO, zorlayıcı bir maliyet-fayda oranında kusursuz donatılmış bir kontrolör sunar.

EMEA Technology

En Güçlü Kontrolör Serimiz: PFC200

WAGO'nun PFC200 Kontrolörleri endüstri, proses ve yapı otomasyonunda geniş bir uygulama aralığı için idealdir.

EMEA Technology

Uç Uygulamalar için: PFC200 XTR

Uç ortamlar için PFC200 XTR Kontrolörler: Diğer kontrolörlerin pes ettiği yerlerde mühendislik, kontrol ve görselleştirme.

EMEA Technology

Çok Yönlü Kontrolörlerimiz: Kontrolörler 750

WAGO'nun 750 Serisi Kontrolörleri endüstri, proses ve yapı otomasyonunda geniş bir uygulama aralığı için idealdir.

EMEA Technology

Uç Ortamlar için: 750 XTR Kontrolörler

Uç ortamlarda sınırsız otomasyon – 750 XTR Kontrolörler

EMEA Technology

Minimum Alanda Maksimum Performans Kompakt Kontrolör 100

Entegre I/O'lara sahip yeni Kompakt Kontrolör, daha küçük otomasyon çözümleri için mükemmeldir.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek