“ inspiring technologies ”

  • Bu modüler kontrolörler, WAGO-I/O-SYSTEM dahilindeki öne çıkan tüm fieldbus sistemleri ile kullanılabilir.
  • Çabucak işletmeye alınabilir ve bakım gerektirmezler.
  • 750 Serisi yer tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir.

Küçük kontrol görevleri için: WAGO'nun 750 Serisi Kontrolörleri, endüstri, proses ve bina otomasyonu uygulamalarından ölçüm ve veri toplama uygulamalarına kadar çok geniş bir uygulama yelpazesi için idealdir.

Bu kontrolörler, gerçek zaman gerekliliklerini IT fonksiyonu ile mükemmel bir şekilde birleştirir. Endüstri ortamlarında kullanım için MODBUS/TCP hem de ETHERNET/IP'yi destekler. HTTP, SNTP, SNMP, FTP, DHCP, DNS ve diğer protokoller IT ortamlarına entegrasyonu kolaylaştırır. Entegre web sayfaları ve web tabanlı görüntüleme, IT uygulamalarına gerçek zamanlı proses verisi sunar. Ayrıca 750 Serisi Kontrolörler, e-posta, SOAP, ASP, IP konfigürasyonu, ETHERNET soketler ve dosya sistemi için kütüphane fonksiyonları kullanır.

Kontrolörler 750 ile avantajlarınız:

  • Öne çıkan tüm fieldbus sistemleri için kontrolörler
  • Kapsamlı WAGO-I/O-SYSTEM 750 ürün gamı ile genişletilebilir
  • Geniş IT entegrasyon seçenekleri

750 Serisi Kontrolörleri Başarılı Yapan Faktörler

Telekontrol protokolleri

Standart IEC 60870-5, IEC 61850 veya IEC 61400-25 telekontrol protokolleri, 750 Serisi Kontrolörlerin telekontrol uygulamalarında kullanılmasına olanak tanır.

Dünya Çapındaki Onaylar

Yapı ve endüstriyel otomasyon ile proses ve denizcilik sektörü için uluslararası onaylar, en zorlu çalışma koşulları altında bile dünya çağında kullanım temin eder. Bu onaylar arasında ATEX, BR-Ex, IECEx, UL508, UL ANSI/ISA ve çeşitli denizcilik sertifikaları yer alır.

Modüler ve Genişletilebilir

WAGO-I/O-SYSTEM 750, fieldbus kontrolörlerinin neredeyse her türlü giriş/çıkış arayüzü ile genişletilmesini mümkün hale getirir. Modüler, DIN raya monteli tasarım I/O düğümünün alet kullanmadan kolay bir şekilde monte edilmesini, genişletilmesini ve modifiye edilmesini sağlar. Sade tasarım, kurulum hatalarını engeller. Ayrıca kendini kanıtlamış CAGE CLAMP® teknolojisi, teknisyen becerilerinden bağımsız hızlı, titreşime dayanıklı ve bakım gerektirmeyen bağlantılar sunar. I/O modüllerinin boyutuna bağlı olarak saha çevre elemanları 1, 2, 3 veya 4 telli teknoloji kullanılarak doğrudan kablolanabilir.

Maksimum Güvenilirlik ve Sağlamlık

WAGO-I/O-SYSTEM aynı zamanda, sıcaklık dalgalanmaları, şok/titreşim yükü ve ESD'ye tabi zorlu ortamlarda kullanım için en yüksek standartlara göre tasarlanmış ve test edilmiştir. Yaylı bağlantı teknolojisi kesintisiz işletim temin eder. Üretim sürecindeki entegre QA önlemleri ve %100 fonksiyon testleri tutarlı kalite sağlar.

Ürünler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöre sahiptir.

EMEA Technology

Minimum Alanda Maksimum Performans: PFC100

Kompakt bir gövdede farklı çıkışlar! PFC100 Kontrolör ile WAGO, zorlayıcı bir maliyet-fayda oranında kusursuz donatılmış bir kontrolör sunar.

EMEA Technology

En Güçlü Kontrolör Serimiz: PFC200

WAGO'nun PFC200 Kontrolörleri endüstri, proses ve yapı otomasyonunda geniş bir uygulama aralığı için idealdir.

EMEA Technology

Uç Uygulamalar için: PFC200 XTR

Uç ortamlar için PFC200 XTR Kontrolörler: Diğer kontrolörlerin pes ettiği yerlerde mühendislik, kontrol ve görselleştirme.

EMEA Technology

Uç Ortamlar için: 750 XTR Kontrolörler

Uç ortamlarda sınırsız otomasyon – 750 XTR Kontrolörler

EMEA Technology

Minimum Alanda Maksimum Performans Kompakt Kontrolör 100

Entegre I/O'lara sahip yeni Kompakt Kontrolör, daha küçük otomasyon çözümleri için mükemmeldir.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek