“ inspiring technologies ”

Codesys'te entegre IO-Link master desteği

Tek ana sistem IO-Link, otomasyon sistemlerinde akıllı sensörlerin ve aktörlerin erişimini ve çalışmasını sağlar. CODESYS, entegre bir IO-Link ana yapılandırıcısı ile IO-Link'i destekler. Festo® Mekatronik Denetleyici CECC) veya IO-Link'e giden saha veri yolu ağ geçitleri (örneğin Beckhoff® EtherCAT® / IO-Link kelepçesi EL6224) CODESYS IO-Link ile yapılandırılabilir.

Mevcut ürünler ve ilgili veri sayfaları:

CODESYS IO-Link Master (EL6224 için) SL »

Nasıl gidilir

  • Tesis inşaat sektöründe veya benzerlerinde sistem entegratörü veya kullanıcısısınız:
    CODESYS IO-Link SL, bazı CODESYS uyumlu cihazlarda ve CODESYS Mağazasında bulunan CODESYS Control SoftPLC sistemlerinde lisanslanabilir ve ek bir bileşen olarak kullanılabilir.
    Programlanabilir cihazların üreticisisiniz:
  • Cihazınızda bir IO-Link protokol yığını uygulanıyorsa, IO-Link desteğinin bir hizmet olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
    Alternatif olarak, cihazlarınızda tek lisanslama (SL) seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Bu, cihazlarınızın kullanıcılarının, gerekirse CODESYS IO-Link sl'yi kendi taraflarından lisanslamalarına olanak tanır.
  • Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki satış departmanımızla iletişime geçin info@emea.com.tr

Ürünler

IEC'DE entegre fieldbus desteği-61131-3-araç: gerçek zamanlı Ethernet, klasik fieldbus ve Endüstri protokolleri için Yapılandırıcılar, Protokol yığınları ve teşhis

EMEA Technology

Endüstriyel Ethernet

Endüstriyel Ethernetli KODLAR: IEC 61131-3 geliştirme sisteminde EtherCAT®, PROFINET, EtherNet / IP ™ için entegre yapılandırıcılar veya protokol yığınları

EMEA Technology

PROFIBUS

IEC 61131-3 geliştirme ortamı kodlarının Geliştirme Sisteminde PROFIBUS master ve slave yapılandırması, kullanımı ve teşhisi.

EMEA Technology

CAN

CANopen® Master / CANopen Slave / J1939 / Raw, doğrudan IEC 61131-3 Geliştirme Sisteminde desteklenebilir

EMEA Technology

Modbus TCP/RTU

IEC 61131-3 Geliştirme Sistemine tam entegre Yığın ve Yapılandırıcılı Seri Protokol

EMEA Technology

KNX

IEC 61131-3 geliştirme sistemine tam entegre ETS5® ile veri alışverişi için G/Ç kanalı yapılandırması, protokol yığını ve iş akışı

EMEA Technology

BACnet

IEC 61131-3 Geliştirme Sistemine tam entegre yapılandırıcı ve protokol yığını

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek