“ inspiring technologies ”

Ürün Açıklaması

TÜV sertifikalı ürün, Beckhoff'un TÜV sertifikalı emniyet mantık modülleri ve EtherCAT ağındaki dijital FSoE I/O modülleri ve analog TSC giriş modülleri ile emniyet fonksiyonlarının geliştirilmesi için CODESYS EtherCAT Master Stack'e sahip bir EtherCAT kontrolörlü herhangi bir CODESYS projesine izin verir. genişletmek. Güvenliğe özel editörler ve yapılandırıcılarla genişletme, CODESYS geliştirme sistemine ve CODESYS EtherCAT yapılandırıcıya sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Sıfır sistem entegrasyonu veya adaptasyon çabası ve çok az kabul çabası ile basit güvenlik uygulamalarının uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir şekilde uygulanmasına olanak tanır. Ürün, kendi güvenlik kontrol cihazını geliştirmeyi planlamayan ve yalnızca sınırlı güvenlik işlevselliğine ihtiyaç duyan kullanıcılara ve cihaz üreticilerine yöneliktir.

 • Giriş ve çıkış cihazlarına ve programlanan mantığa bağlı olarak DIN EN ISO 13849'a göre PL-e'ye ve IEC 62061/61508'e göre SIL3'e kadar güvenlik seviyesi .

 • ISO 13849 ve IEC 62061'e göre Sınırlı Değişkenlik Programlaması (LVL) aracılığıyla basitleştirilmiş kabul .

 • Mantık modülleri : Bir EtherCAT terminali olarak EL6900 veya EL6910 (TwinSAFE-Logic) veya Beckhoff'tan bir EtherCAT bağdaştırıcısı (TwinSAFE-Compact Controller) olarak EK1960 veya EL1918, EL2912, EL2911

 • Dijital SIL3 I/O modülleri : EtherCAT açıklama dosyalarından yüklenen herhangi bir üreticinin FSoE modülleri (EtherCAT üzerinden arıza güvenliği).

 • Analog SIL2 giriş modülleri : Beckhoff'tan 10 TSC modülü (TwinSAFE SingleChannel): EL3124-0090, EL3174-0090 (diferansiyel), EL3214-0090 (direnç sensörleri için), EL3314-0090 (termokupl için), EL3356-0090 (yük hücresi için) /direnç köprüsü) ; ve kodlayıcı/kodlayıcı EL5001-0090 (SSI), EL5021-0090 (Sin/Cos), EL5032-0090 (EnDat2.2), EL5101-0090 (artımlı diferansiyel RS422), EL5151-0090 (artımlı).

EtherCAT kontrol ünitesindeki çalışma fonksiyonları ve fieldbus konfigürasyonu, emniyet mantık modülünün emniyet fonksiyonlarını etkilemeden değiştirilebilir.

 • Standart sinyaller EtherCAT kontrolüyle değiştirilebilir: TSC sinyalleriyle karşılaştırma için standart giriş sinyalleri, standart uygulamadan/uygulamadan gelen sinyaller.

 • Bir EtherCAT ağı içerisinde birden fazla emniyet mantık modülü mümkündür.

 • Gruplar : Güvenlik uygulamasının I/O modülleri "grupları" ve FUP'taki bir IEC 61131-3 POU'daki ilgili mantık halinde yapılandırılmasıyla desteklenen bir güvenlik mantık modülü aracılığıyla çeşitli güvenlik alanlarının izlenmesi. Her grup standart uygulama tarafından ayrı ayrı başlatılır, durdurulur, teşhis edilir ve hatalar onaylanır.

 • Opsiyonel cihazlar : Makinede bir güvenlik alanı mevcut değilse, EL6910 ve EK1960, uygulamayı değiştirmeden ilgili grubun çevrimiçi komutla (kalıcı, geçici, pasifleştirilmiş) devre dışı bırakılmasına olanak tanır.

Gereksinimler

Programlama sistemi

CODESYS V3.5 SP15 Yama 4 (64 bit, 32 bit),

veya "Tüm Sürümler" altındaki "Uyumluluk" sütunundan bir sürüm

GIT veya SVN uzantısıyla kullanılmamalıdır.

Programlama platformu

Windows 10 (64bit)

Microsoft tarafından sağlanan sürümler desteklenmektedir .

Çalışma zamanı sistemi

CODESYS Control V3.5 SP4 (veya üstü)

Ek gereksinimler

Kontrolördeki CODESYS EtherCAT Master lisansı

Desteklenen cihazlar

 • 3 Logikmodule: EL6900, EL6910, EK1960 (Beckhoff TwinSAFE-Logic, TwinSAFE-Compact Kontrol Cihazı)

 • FSoE I/O Modülü olarak Logikmodule: EK1960, EL1918, EL2912, EL2911

 • kurulu FSoE I/O modülleri (önceden yapılandırılmış/önceden yapılandırılmış SRA parametreleri olmadan)

 • 10 analog TSC giriş modülü: EL3124-0090, EL3174-0090, EL3214-0090, EL3314-0090, EL3356-0090, EL5001-0090, EL5021-0090, EL5032-0090, EL5101-0090, EL5151-0090 (Beckhoff Twin GÜVENLİ Tek Kanal )

Not: Denetleyicinin desteklediği özellikleri belirlemek için Cihaz Okuyucusu projesini kullanın. Cihaz Okuyucu CODESYS Mağazasında ücretsiz olarak mevcuttur.

kısıtlamalar

SRA parametrelerinin konfigürasyonu yok; açıklama dosyalarından ek TSC modüllerinin kurulmasına gerek yoktur; PROFIsafe desteği yok.

Lisanslama

Tek cihaz lisansı: Lisans, CODESYS çalışma zamanı sisteminin kurulu olduğu denetleyicide kullanılabilir.

Lisans aktivasyonu, denetleyiciye sıkı bir şekilde bağlı olan yazılım tabanlı bir lisans konteynerinde (yumuşak konteyner) gerçekleştirilir. Alternatif olarak lisans bir CODESYS anahtarında (USB donanım kilidi) saklanabilir. CODESYS anahtarı değiştirilerek lisans başka bir denetleyicide kullanılabilir.

Not: Lisans olmadan yazılım iki saat boyunca demo modunda çalışır. İKİ SAAT SONRA GÜVENLİ DURUMA ALINIR!

Gerekli aksesuarlar

İsteğe bağlı: CODESYS Anahtarı

Ürünler

CODESYS geliştirme sistemi, IEC 61131-3 endüstriyel kontrol ve Otomasyon programlama aracıdır ve 32 Bit ve 64 Bit versiyonlarda mevcuttur.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol RTE SL

CODESYS Control Rte SL, CODESYS geliştirme ortamı ile IEC 61131-3'e göre Programlanabilir PC tabanlı endüstriyel kontrol sistemleri için gerçek zamanlı yazılım PLC'SİDİR.

EMEA Technology

CODESYS Çalışma Zamanı Anahtarı

CODESYS Anahtarı, CodeMeter® teknolojisine dayalı yazılım lisanslarınızın güvenli bir şekilde saklanması için bir USB dongle'dır.

EMEA Technology

CODESYS SoftMotion SL

CODESYS SoftMotion, CODESYS uyumlu SoftPLC sistemleri için ek bir seçenektir. CODESYS SoftMotion, bu sistemlerin işlevsel kapsamını tamamen mantıksal bir denetleyiciden hareket denetleyicisine, isteğe bağlı olarak CNC ve robotik desteğiyle de genişletir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Temel S

Uygulama tabanlı CODESYS Control Basic S lisansı, 64 adede kadar G / Ç kanalı ve 512 Kb'a kadar uygulama boyutu olan en küçük uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Temel M

Uygulama tabanlı CODESYS Control Basic M lisansı, en fazla iki CANopen veya Modbus fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 128 G / Ç kanalı içerir ve 1 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrolü Temel L

Uygulama tabanlı CODESYS Control Basic L lisansı, en fazla iki CANopen veya Modbus fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 256 G / Ç kanalı içerir ve 3 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Standardı S

Uygulama tabanlı lisans CODESYS Kontrol Standartları, Ethernet tabanlı bir fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 512 EA kanalı içerir ve 3 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler. Tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Standardı M

Uygulama tabanlı CODESYS Control Standard M lisansı, Ethernet tabanlı bir fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 1024 G / Ç kanalı içerir ve 5 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Standardı L

Uygulama tabanlı CODESYS Control Standard L lisansı, iki Ethernet tabanlı fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 2048 G / Ç kanalı içerir, 6 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve kısıtlama olmaksızın tüm Control SL ürünlerinde kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Performansı M

Uygulama tabanlı lisans CODESYS Control Performance, en yüksek performans gereksinimlerine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Çok çekirdekli işlevsellik, görev titremesinin önemli ölçüde azaltılmasını sağlar, ayrıca lisans iki Ethernet tabanlı fieldbus örneği, 4096 G / Ç kanalı içerir ve 8 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler. Tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Performansı L

Uygulama tabanlı lisans CODESYS Control Performance L, en yüksek performans gereksinimlerine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Çok çekirdekli işlevsellik, görev titremesinin önemli ölçüde azaltılmasını sağlar, ayrıca lisans dört Ethernet tabanlı fieldbus örneği, 8192 G / Ç kanalı içerir ve 10 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler. Tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

Linux ARM SL için CODESYS Kontrolü

Linux/ARM tabanlı endüstriyel kontrolörler için IEC 61131-3 uyumlu bir SoftPLC.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Kazanmak SL

CODESYS Control Win SL, yumuşak gerçek zamanlı özelliklere sahip Windows altında PC tabanlı endüstriyel denetleyiciler (PLC'ler) için bir IEC 61131-3 softplc'dir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol for Raspberry Pi MC SL

CODESYS Kontrol for Raspberry Pi MC SL tek bir CPU üzerinde birden fazla çekirdeğe sahip Raspberry Pi için uyarlanmış bir CODESYS Kontrol çalışma zamanı sistemidir.

EMEA Technology

Ahududu Pi SL için CODESYS Kontrolü

Ahududu Pi için CODESYS Kontrolü SL, ticari olmayan kullanım için Ahududu Pi (PLC uzantısı) için uyarlanmış bir CODESYS Kontrol çalışma zamanı sistemidir.

EMEA Technology

IEC 60870-5-104 Sunucu

Das Fernwirkpaket enthält einen IEC 60870-5-104-Server, der mit dieser Lizenz vollständig aktiviert werden kann. Ohne Lizenzkauf läuft der IEC 60870-5-104 Server SL 30 Minuten ohne Funktionseinschränkungen (Demo-Modus).

EMEA Technology

Linux SL için CODESYS Kontrolü

CODESYS Control Linux SL, yumuşak gerçek zamanlı özelliklere sahip Linux üzerinde çalışan PC tabanlı endüstriyel denetleyiciler için IEC 61131-3 uyumlu bir softplc'dir.

EMEA Technology

Linux MC SL için CODESYS Kontrolü

CODESYS Control Linux MC SL, yumuşak gerçek zamanlı özelliklere sahip Linux üzerinde çalışan PC tabanlı endüstriyel denetleyiciler için IEC 61131-3 uyumlu bir SoftPLC olan CODESYS Control Linux sl'nin bir uzantısıdır.

EMEA Technology

PFC200 SL için KOD Kontrolü

Ürün, son kullanıcının ücretsiz CODESYS Development System (V3) geliştirme ortamını kullanarak bir PFC200 denetleyicisinin çeşitli modellerini Programlamasına olanak tanır.

EMEA Technology

CODESYS Profesyonel Geliştirici Sürümü

CODESYS Professional Developer Edition'ın (PDE) tüm araçları için bir yıllık lisans. CODESYS Professional Developer Edition, CODESYS Geliştirme Sistemine eklenen bir üründür.

EMEA Technology

Nesne Yönelimli Alarm Kütüphanesi

ControlSphere Engineering'in Nesne Yönelimli Alarm (OOA) Kütüphanesi, nesnelerin (İşlev Bloklarının) kendi alarmlarını oluşturmasına ve etkinleştirmesine izin vermek için CODESYS Alarm Yöneticisini geliştirir.

EMEA Technology

CODESYS IIoT Kütüphaneleri SL

“IIoT Libraries SL" yazılım paketi, “IIoT iletişimi” için kütüphaneler ve veri yapılarının okunması ve yazılması için kütüphaneler içerir.

EMEA Technology

Python Editörü

Yıllık abonelik olarak "PythonEditor", gelişmiş IntelliSense teknolojisini kullanarak codesys'e entegre edilmiş ScriptEngine aracılığıyla geliştirme faaliyetlerinin otomasyonunu kolaylaştırır.

EMEA Technology

CODESYS için Tarama Biçimlendirici

CODESYS için tarama biçimlendiricisi, Yapılandırılmış Metin için bir kaynak kodu biçimlendiricisidir. STweep ile tercihlerinize göre oluşan bir kod stili uygulayabilirsiniz! "STweep, gelişimi hızlandırmak isteyen geliştiriciler ve şirketler için olmazsa olmaz bir araçtır.”

EMEA Technology

MsSQL Kütüphanesi SL

MsSQL kitaplığı, ara katman yazılımı (OPC gibi) olmadan verilerinizi doğrudan Microsoft SQL Server'a okumanıza ve depolamanıza yardımcı olur. Bir lisans satın almadan (sadece indirin) kütüphane, işlevsel sınırlamalar olmaksızın iki saat çalışır ve otomatik olarak kapanır (demo).

EMEA Technology

PDE Ağ Lisansı (5 kullanıcı)

CODESYS Professional Developer Edition'ın (PDE) tüm araçları için bir yıllık değişken lisans. CODESYS Professional Developer Edition, CODESYS Geliştirme Sistemine eklenen bir üründür. Eklenti ürün, makineler ve sistemler için yazılım geliştiren şirketleri profesyonelce ve ekipler halinde desteklemektedir. CODESYS Professional Developer Edition aboneliği, profesyonel IEC 611313-3 uygulama geliştirme için aşağıda listelenen tüm CODESYS eklenti çözümlerini birleştirir.

EMEA Technology

MySQL Kütüphanesi SL

Bu Kitaplık, CODESYS v3.5 uygulamanızı MySQL-Sever veritabanına bağlamanızı ve ondan veri okumanızı ve yazmanızı sağlar. Bir lisans satın almadan (sadece indirin) MySQL Library SL, işlevsel sınırlamalar olmaksızın 30 dakika boyunca çalışır ve bağlantı otomatik olarak kesilir (demo).

EMEA Technology

JSON HTTP İstemci Kitaplığı

Bu kitaplık, CODESYS değişkenlerinden JSON verileri oluşturmak ve bunu bir (web) sunucusuna HTTP mesajı olarak göndermek için işlevler içerir.

EMEA Technology

HVAC Bina Otomasyon Paketi SL

HVAC (Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme) fonksiyonel bileşenleri ve HTML5 görselleştirmesi.

EMEA Technology

Evrensel Modbus İstemcisi / Master SL

Kullanımı kolay Modbus fonksiyon blokları ile Modbus TCP, Modbus UDP veya Modbus RTU üzerinden değerler okunup yazılabilir. Ayrıca TCP üzerinden Modbus RTU ve UDP üzerinden Modbus RTU desteklenmektedir. Bir lisans satın almadan (sadece indirin), Universal Modbus Client Master SL, işlevsel sınırlamalar olmadan (demo) 30 dakika çalışır.

EMEA Technology

Ev Enerji Kontrolü

Home-Energy-Control is a software used to record and analyze the electrical energy balance of a residential building. The income of a PV Power Plant can be compared with its own consumption and purchased energy.

EMEA Technology

Dweet Pro Kütüphanesi SL

Bu ile kullanım için resmi olmayan bir kütüphanedir dweet.io ve dweetpro.io hizmet. Dweets gönderme ve alma gibi temel özelliklerle birlikte kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kütüphane, servis ve PLC kontrol cihazı arasında güvenli bir bağlantıyı destekler. TLS tüm trafiği şifreler. Tatlı servisi ayrıca “Şeyinizi” gizli bir anahtarla koruma fırsatı da sunar.

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Gelişmiş

Organizatör / Eğitmen: CODESYS GmbH / Ralph Holz

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Temelleri

Organizatörler / Antrenörler: CODESYS GmbH / David Freiberg

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Essentials ÇEVRİMİÇİ

Organizatör / Eğitmen: CODESYS GmbH / Patrick Rohloff

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Gelişmiş ÇEVRİMİÇİ

Organizatör / Eğitmen: CODESYS GmbH / Patrick Rohloff

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek