“ inspiring technologies ”

Ürün Açıklaması

Lisanslama:

Ağ Lisansı

Önemli indirme bilgileri

İndirme düğmesi, tüm yazılım paketlerinin tarayıcı aracılığıyla otomatik olarak indirilmesini başlatır. Bunu mümkün kılmak için tarayıcının otomatik indirmeyi kabul edecek şekilde yapılandırılması gerekir. Bireysel paketler ayrıca CODESYS Professional Developer Edition'ın bireysel bileşenlerinin detay sayfalarından da indirilebilir.

Abonelik

CODESYS Professional Developer Edition'ın abonelik modeli, profesyonel uygulama optimizasyonuna uygun maliyetli bir giriştir. Çok az bir çabayla takım zinciri faydaları açısından test edilebilir veya projede uygun maliyetli bir uygulama elde edilebilir.

CODESYS Professional Developer Edition aboneliği, IEC 61131-3'e göre profesyonel uygulama oluşturmaya yönelik tüm çözümleri ve bunların yönetimini tek bir lisansta birleştirir.

 • CODESYS SVN: Profesyonel kaynak kodu yönetimi için Apache™ Subversion® yazılım versiyonlama sistemine bağlantı.

 • CODESYS Statik Analiz: Önceden tanımlanmış kuralları kullanarak kaynak kodunun kontrol edilmesi ve kod kalitesi ölçümlerinin sağlanması.

 • CODESYS Profiler: Zamanlama sorunlarını bulmak için çalışma zamanı performansının ve kod kapsamının modül düzeyinde ayrıntılı ölçümleri.

 • CODESYS Test Yöneticisi: Uygulamaların ve kitaplıkların otomatik testlerini gerçekleştirir.

 • CODESYS UML: Birleşik Modelleme Dilinin iki yeni diyagramı, sınıf diyagramı ve durum diyagramı.

 • CODESYS Git: Tüm uygulama nesneleri için dağıtılmış sürüm yönetim sistemi Git™'in entegre kullanımı.

Abonelik ayrıntıları:

Teslimat ve kurulum

 • Dahil edilen ürünlerin tüm yazılım paketleri tek bir indirme tıklamasıyla teslim edilir.

 • Her ürün için kurulup kurulmayacağına karar verebilirsiniz.

Süre

 • Abonelik, satın alma tarihinden itibaren tüm CODESYS Professional Developer Edition ürünlerinin bir yıllık kullanımını içerir.

 • Bu süre zarfında tüm özellikler, güncellemeler ve yükseltmeler aboneliğin bir parçasıdır.

Abonelik yenileme

 • Aboneliğin sona ermesine 1 aydan daha uzun bir süre kala iptal edilmesi durumunda aboneliğiniz otomatik olarak bir yıl daha yenilenecektir.

 • Otomatik yenileme, önceki abonelik döneminin sonundan başlayarak her zaman bir yıl daha geçerlidir.

 • Aboneliğinizi yenilemek için geçerli kredi kartı bilgilerine ihtiyacımız var. Verileriniz artık geçerli değilse sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz.

 • Yenileme tamamlanır tamamlanmaz aboneliğinizi yenilemeyle ilgili bilgileri içeren bir e-posta alacaksınız.

Sonlandırma

 • Aboneliğinizin sona ermesinden iki ay önce, iptal etme seçeneğiniz hakkında sizi otomatik olarak e-postayla bilgilendireceğiz.

 • Bildirim süresi abonelik süresinin bitiminden 1 aydır. Müşteri hesabınızdan iptal edebilirsiniz.

 • Aboneliğin sona ermesine 1 ay kala iptal edilmemesi durumunda bir yıl daha uzatılacaktır.

 • İptal süresinin sonunda elimizde geçerli kredi kartı bilgileri veya ödenmemiş faturalar yoksa aboneliğinizi iptal edeceğiz.

 • İptal edilen bir abonelik yeniden etkinleştirilemez. Yeniden abone olmak için yeni bir sipariş gereklidir.

Abonelik süresi dolduktan sonra

Abonelik sona erdikten sonra CODESYS Professional Developer Edition abonelik lisansına dahil olan tüm ürünler artık geçerli değildir veya yalnızca sınırlı bir ölçüde kullanılabilir.

Tek bir ürünün satın alma lisansını abonelik lisansıyla değiştirme

Bireysel CODESYS Professional Developer Edition ürünleri için önceden satın alınan lisanslar geçerliliğini korur. İstenirse bunlar CODESYS Professional Developer Edition abonelik lisansı ile değiştirilebilir. Bunu yapmak için lütfen “Sorularım” aracılığıyla CODESYS Satış ekibiyle iletişime geçin.

Gereksinimler

Programlama sistemi

CODESYS Geliştirme Sistemi

Daha fazla bilgi ilgili ürünün veri sayfasında açıklanmaktadır.

Çalışma zamanı sistemi

 • Genellikle uygulanamaz.

 • CODESYS Profiler: CODESYS Profiler veri sayfasına bakın.

Desteklenen platformlar/cihazlar

İlgili ürünün veri sayfasına bakın.

Ek gereksinimler

Bireysel yazılım paketleri CODESYS geliştirme sistemine ayrı ayrı kurulmalıdır.

Tüm yazılım paketlerinin aynı anda indirilebilmesi için tarayıcıda “Otomatik indirmelere izin ver” ayarının etkinleştirilmesi gerekir.

kısıtlamalar

Lisans olmadan CODESYS Professional Developer Edition ürünleri kullanılamaz veya yalnızca çok sınırlı bir ölçüde kullanılabilir.

Lisanslama

CODESYS Professional Developer Edition, CODESYS Geliştirme Sistemini tamamlayan aşağıdaki eklentileri içerir:

 • CODESYS SVN

 • CODESYS Statik Analiz

 • CODESYS Profilcisi

 • CODESYS Test Yöneticisi

 • CODESYS EML

 • CODESYS Git

Yıllık abonelik ağ lisansı olarak mevcuttur.

Ağ lisansı: Lisanslar yerel ağdaki bir sunucuda kullanılabilir. Lisans sayısı mümkün olan eşzamanlı kullanıcı sayısını belirler.

Lisans aktivasyonu, sunucuya kalıcı olarak bağlanan yazılım tabanlı bir lisans konteynerinde (yumuşak konteyner) gerçekleştirilir. Alternatif olarak lisans bir CODESYS anahtarında (USB donanım kilidi) saklanabilir. CODESYS anahtarı değiştirilerek lisans başka bir sunucuda kullanılabilir.

Not: Demo lisansı ile abonelik paketindeki tek tek ürünler 30 gün boyunca test edilebilir. CODESYS ≥V3.5.13.0 ile yumuşak konteyner üzerinde aktivasyon mümkündür.

Gerekli aksesuarlar

İsteğe bağlı: CODESYS Anahtarı

Ürünler

CODESYS geliştirme sistemi, IEC 61131-3 endüstriyel kontrol ve Otomasyon programlama aracıdır ve 32 Bit ve 64 Bit versiyonlarda mevcuttur.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol RTE SL

CODESYS Control Rte SL, CODESYS geliştirme ortamı ile IEC 61131-3'e göre Programlanabilir PC tabanlı endüstriyel kontrol sistemleri için gerçek zamanlı yazılım PLC'SİDİR.

EMEA Technology

CODESYS Çalışma Zamanı Anahtarı

CODESYS Anahtarı, CodeMeter® teknolojisine dayalı yazılım lisanslarınızın güvenli bir şekilde saklanması için bir USB dongle'dır.

EMEA Technology

CODESYS SoftMotion SL

CODESYS SoftMotion, CODESYS uyumlu SoftPLC sistemleri için ek bir seçenektir. CODESYS SoftMotion, bu sistemlerin işlevsel kapsamını tamamen mantıksal bir denetleyiciden hareket denetleyicisine, isteğe bağlı olarak CNC ve robotik desteğiyle de genişletir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Temel S

Uygulama tabanlı CODESYS Control Basic S lisansı, 64 adede kadar G / Ç kanalı ve 512 Kb'a kadar uygulama boyutu olan en küçük uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Temel M

Uygulama tabanlı CODESYS Control Basic M lisansı, en fazla iki CANopen veya Modbus fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 128 G / Ç kanalı içerir ve 1 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrolü Temel L

Uygulama tabanlı CODESYS Control Basic L lisansı, en fazla iki CANopen veya Modbus fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 256 G / Ç kanalı içerir ve 3 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Standardı S

Uygulama tabanlı lisans CODESYS Kontrol Standartları, Ethernet tabanlı bir fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 512 EA kanalı içerir ve 3 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler. Tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Standardı M

Uygulama tabanlı CODESYS Control Standard M lisansı, Ethernet tabanlı bir fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 1024 G / Ç kanalı içerir ve 5 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Standardı L

Uygulama tabanlı CODESYS Control Standard L lisansı, iki Ethernet tabanlı fieldbus örneğine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. 2048 G / Ç kanalı içerir, 6 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler ve kısıtlama olmaksızın tüm Control SL ürünlerinde kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Performansı M

Uygulama tabanlı lisans CODESYS Control Performance, en yüksek performans gereksinimlerine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Çok çekirdekli işlevsellik, görev titremesinin önemli ölçüde azaltılmasını sağlar, ayrıca lisans iki Ethernet tabanlı fieldbus örneği, 4096 G / Ç kanalı içerir ve 8 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler. Tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Performansı L

Uygulama tabanlı lisans CODESYS Control Performance L, en yüksek performans gereksinimlerine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Çok çekirdekli işlevsellik, görev titremesinin önemli ölçüde azaltılmasını sağlar, ayrıca lisans dört Ethernet tabanlı fieldbus örneği, 8192 G / Ç kanalı içerir ve 10 MB'a kadar uygulama boyutunu destekler. Tüm Control SL ürünlerinde kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

EMEA Technology

Linux ARM SL için CODESYS Kontrolü

Linux/ARM tabanlı endüstriyel kontrolörler için IEC 61131-3 uyumlu bir SoftPLC.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol Kazanmak SL

CODESYS Control Win SL, yumuşak gerçek zamanlı özelliklere sahip Windows altında PC tabanlı endüstriyel denetleyiciler (PLC'ler) için bir IEC 61131-3 softplc'dir.

EMEA Technology

EtherCAT Güvenlik Modülü SL için CODESYS Güvenliği

CODESYS EtherCAT Master yığınına sahip bir CODESYS kontrol cihazı altında Beckhoff'un TwinSAFE mantık modülleri EL6900, EL6910 ve EK1960 ile EtherCAT tabanlı güvenlik çözümleri için CODESYS uzantısı.

EMEA Technology

CODESYS Kontrol for Raspberry Pi MC SL

CODESYS Kontrol for Raspberry Pi MC SL tek bir CPU üzerinde birden fazla çekirdeğe sahip Raspberry Pi için uyarlanmış bir CODESYS Kontrol çalışma zamanı sistemidir.

EMEA Technology

Ahududu Pi SL için CODESYS Kontrolü

Ahududu Pi için CODESYS Kontrolü SL, ticari olmayan kullanım için Ahududu Pi (PLC uzantısı) için uyarlanmış bir CODESYS Kontrol çalışma zamanı sistemidir.

EMEA Technology

IEC 60870-5-104 Sunucu

Das Fernwirkpaket enthält einen IEC 60870-5-104-Server, der mit dieser Lizenz vollständig aktiviert werden kann. Ohne Lizenzkauf läuft der IEC 60870-5-104 Server SL 30 Minuten ohne Funktionseinschränkungen (Demo-Modus).

EMEA Technology

Linux SL için CODESYS Kontrolü

CODESYS Control Linux SL, yumuşak gerçek zamanlı özelliklere sahip Linux üzerinde çalışan PC tabanlı endüstriyel denetleyiciler için IEC 61131-3 uyumlu bir softplc'dir.

EMEA Technology

Linux MC SL için CODESYS Kontrolü

CODESYS Control Linux MC SL, yumuşak gerçek zamanlı özelliklere sahip Linux üzerinde çalışan PC tabanlı endüstriyel denetleyiciler için IEC 61131-3 uyumlu bir SoftPLC olan CODESYS Control Linux sl'nin bir uzantısıdır.

EMEA Technology

PFC200 SL için KOD Kontrolü

Ürün, son kullanıcının ücretsiz CODESYS Development System (V3) geliştirme ortamını kullanarak bir PFC200 denetleyicisinin çeşitli modellerini Programlamasına olanak tanır.

EMEA Technology

CODESYS Profesyonel Geliştirici Sürümü

CODESYS Professional Developer Edition'ın (PDE) tüm araçları için bir yıllık lisans. CODESYS Professional Developer Edition, CODESYS Geliştirme Sistemine eklenen bir üründür.

EMEA Technology

Nesne Yönelimli Alarm Kütüphanesi

ControlSphere Engineering'in Nesne Yönelimli Alarm (OOA) Kütüphanesi, nesnelerin (İşlev Bloklarının) kendi alarmlarını oluşturmasına ve etkinleştirmesine izin vermek için CODESYS Alarm Yöneticisini geliştirir.

EMEA Technology

CODESYS IIoT Kütüphaneleri SL

“IIoT Libraries SL" yazılım paketi, “IIoT iletişimi” için kütüphaneler ve veri yapılarının okunması ve yazılması için kütüphaneler içerir.

EMEA Technology

Python Editörü

Yıllık abonelik olarak "PythonEditor", gelişmiş IntelliSense teknolojisini kullanarak codesys'e entegre edilmiş ScriptEngine aracılığıyla geliştirme faaliyetlerinin otomasyonunu kolaylaştırır.

EMEA Technology

CODESYS için Tarama Biçimlendirici

CODESYS için tarama biçimlendiricisi, Yapılandırılmış Metin için bir kaynak kodu biçimlendiricisidir. STweep ile tercihlerinize göre oluşan bir kod stili uygulayabilirsiniz! "STweep, gelişimi hızlandırmak isteyen geliştiriciler ve şirketler için olmazsa olmaz bir araçtır.”

EMEA Technology

MsSQL Kütüphanesi SL

MsSQL kitaplığı, ara katman yazılımı (OPC gibi) olmadan verilerinizi doğrudan Microsoft SQL Server'a okumanıza ve depolamanıza yardımcı olur. Bir lisans satın almadan (sadece indirin) kütüphane, işlevsel sınırlamalar olmaksızın iki saat çalışır ve otomatik olarak kapanır (demo).

EMEA Technology

MySQL Kütüphanesi SL

Bu Kitaplık, CODESYS v3.5 uygulamanızı MySQL-Sever veritabanına bağlamanızı ve ondan veri okumanızı ve yazmanızı sağlar. Bir lisans satın almadan (sadece indirin) MySQL Library SL, işlevsel sınırlamalar olmaksızın 30 dakika boyunca çalışır ve bağlantı otomatik olarak kesilir (demo).

EMEA Technology

JSON HTTP İstemci Kitaplığı

Bu kitaplık, CODESYS değişkenlerinden JSON verileri oluşturmak ve bunu bir (web) sunucusuna HTTP mesajı olarak göndermek için işlevler içerir.

EMEA Technology

HVAC Bina Otomasyon Paketi SL

HVAC (Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme) fonksiyonel bileşenleri ve HTML5 görselleştirmesi.

EMEA Technology

Evrensel Modbus İstemcisi / Master SL

Kullanımı kolay Modbus fonksiyon blokları ile Modbus TCP, Modbus UDP veya Modbus RTU üzerinden değerler okunup yazılabilir. Ayrıca TCP üzerinden Modbus RTU ve UDP üzerinden Modbus RTU desteklenmektedir. Bir lisans satın almadan (sadece indirin), Universal Modbus Client Master SL, işlevsel sınırlamalar olmadan (demo) 30 dakika çalışır.

EMEA Technology

Ev Enerji Kontrolü

Home-Energy-Control is a software used to record and analyze the electrical energy balance of a residential building. The income of a PV Power Plant can be compared with its own consumption and purchased energy.

EMEA Technology

Dweet Pro Kütüphanesi SL

Bu ile kullanım için resmi olmayan bir kütüphanedir dweet.io ve dweetpro.io hizmet. Dweets gönderme ve alma gibi temel özelliklerle birlikte kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kütüphane, servis ve PLC kontrol cihazı arasında güvenli bir bağlantıyı destekler. TLS tüm trafiği şifreler. Tatlı servisi ayrıca “Şeyinizi” gizli bir anahtarla koruma fırsatı da sunar.

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Gelişmiş

Organizatör / Eğitmen: CODESYS GmbH / Ralph Holz

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Temelleri

Organizatörler / Antrenörler: CODESYS GmbH / David Freiberg

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Essentials ÇEVRİMİÇİ

Organizatör / Eğitmen: CODESYS GmbH / Patrick Rohloff

EMEA Technology

CODESYS Akademi Eğitimi V3 Gelişmiş ÇEVRİMİÇİ

Organizatör / Eğitmen: CODESYS GmbH / Patrick Rohloff

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek