“ inspiring technologies ”

WAGO'nun sistem kablolama çözümleri ile otomasyon sisteminizdeki ayrı bileşenlerin kablo bağlantılarını hızlı, sistematik ve kolay bir şekilde yapın. Sistem ve kumanda panosu çözümleri her geçen gün daha da karmaşık bir hal aldığından çözümlerimiz planlama, kurulum ve işletmeye almada size zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Avantajlarınız:

 • Güvenilir, hatasız münferit komponent bağlantısı
 • Önceden birleştirilmiş sistem kabloları hızlı kablolama sağlar
 • 16 kanala kadar arayüz modülleri
 • Net tanımlama için çeşitli etiketleme seçenekleri
Arayüz Kabloları

Arayüz Kabloları

WAGO'nun arayüz kabloları, WAGO I/O Modüllerinin 10 veya 20 kutuplu dişi konektörle donatılmış uygun arayüz veya röle modüllerine hızlı ve kolayca bağlanmasını sağlar.

Avantajları:

 • Bağlantı düzeyleri (sensörler ve aktüatörler) ile kontrolörler arasında hızlı, basit bağlantı
 • Sistem planlamasında daha fazla esneklik için, açık kablo uçlu olarak da mevcuttur
 • Önceden birleştirilmiş arayüz kabloları sayesinde zaman tasarrufu
Sistem Kablolaması için Arayüz Modülleri

Sistem Kablolaması için Arayüz Modülleri

WAGO'nun sistem kablolamaya yönelik arayüz modülleri, kontrol düzeyinde güvenilir, bakım gerektirmeyen bağlantılar sağlar ve önceden birleştirilmiş arayüz kabloları kullanılarak WAGO-I/O-SYSTEM ve çok sayıda başka kontrolöre kolayca bağlanabilir. Bu yaklaşımla sistem kablolaması için masraflarınızı önemli ölçüde azaltırsınız.

Avantajları:

 • Yer tasarrufu sağlayan, yüksek yoğunluklu kumanda panosu kablolaması
 • Dijital ve analog giriş/çıkış modülü kullanımı
 • Hızlı ön kablolama ve kolay bağlantı noktası yer değişimi
 • CAGE CLAMP® Bağlantı Teknolojisi ile güvenilir, bakım gerektirmeyen bağlantılar

Ürünler

Modern cihaz tasarımı farklı zorlukları karşılayabilen oldukça çeşitli komponentler gerektirir: Örnek olarak kullanım ve bakım kolaylığı, düşük yatırım maliyetleri, güvenlik ve temin edilebilirlik ile tasarım ve kullanımda basitlik verilebilir.

EMEA Technology

Sinyal Koşullandırıcılar ve İzolasyon Kuvvetlendiricileri

İzole etme, kuvvetlendirme, filtreleme ve dönüştürme: WAGO'nun JUMPFLEX® Sinyal Koşullandırıcıları ve İzolasyon Kuvvetlendiricileri, dünya çapında uygulamalar için kapsamlı bir dizi onay sayesinde çeşitli uygulama alanlarında çok sayıda fonksiyonu idare eder ve güvenli, hatasız sinyal iletimi sağlar.

EMEA Technology

Akım Trafoları ve Gerilim Fişleri

Yüksek akım ölçülmesi ve işlenmesi gereken her yerde WAGO'nun akım trafoları ilk tercihtir. Gerilim fişleri ayrıca mevcut sistemlerdeki ölçüm gerilimini kolayca ve güvenli bir şekilde alır.

EMEA Technology

Güç Kaynağı Modülleri

WAGO'nun verimli güç kaynakları, en basit uygulamalardan daha yüksek güç isteyen otomasyon uygulamalarına kadar her durumda daima sabit besleme gerilimi sağlar. WAGO, sorunsuz modernizasyonlar için eksiksiz bir sistem olarak kesintisiz güç kaynakları (UPS), tampon modülleri, yedek modüller ve geniş elektronik devre kesici ürün gamı sunmaktadır.

EMEA Technology

Röle ve Optokuplör Modülleri

İster röle soketleri veya tak-çıkar röleler olsun isterse optokuplör modülleri; WAGO'nun röle ve optokuplör ailesi her türlü gereksinime uygun çözüm sunar. Bu ürünleri proses teknolojisi ve güç mühendisliği, demir yolu uygulamaları ve makine mühendisliği ile genel kumanda panosu imalatı dahil her sektörde kullanabilirsiniz.

EMEA Technology

Arayüz Modülleri

WAGO'nun arayüz modülleri esnek sinyal kablolama uygulamaları için güvenli ve bakım gerektirmeyen bağlantılar sunar. Arayüz modüllerimiz kontrol düzeyinde elektronik cihazları elektrik sistemlerine bağlar; kontrol ve saha düzeylerinde (sistem, makine) sinyal iletimi ve dağıtımı sağlar.

EMEA Technology

Aşırı Gerilim Koruması ve Özel Elektronikler

WAGO'nun aşırı gerilim koruma ve özel elektronik ürünleri çok sayıda kullanım alanına sahiptir. Özel fonksiyonlu arayüz modülleri güvenli, hatasız sinyal işleme ve uyumlandırma sağlar. Aşırı gerilim koruma çözümlerimiz, elektrikli ekipman ve sistemlerde yüksek gerilimlere karşı güvenilir sigortalı koruma sağlar.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek