“ inspiring technologies ”

Aşırı Gerilim Koruma Modülleri

Kullanım şekli ve kullanıldığı yerlerden dolayı ani dalgalanma koruma ürünleri, güvenli ve hatasız koruma sağlamak için çok yönlü olmak zorundadır. WAGO'nun aşırı gerilim koruma ürünleri, elektrikli ekipmanlar ve elektronik sistemlerin yüksek gerilimlerin etkilerine karşı güvenilir bir şekilde korunmasını sağlar.

Aşırı Gerilim Koruma Modüllerimiz ve Özel Elektronik Ürünlerimiz

Koruma Aygıtları

Koruma Aygıtları

Wago'nun aşırı gerilim koruma modülleri, sistemin çalışma süresini sağlamak için elektrikli cihazlarınızı ve sistemlerinizi aşırı voltajlara karşı güvenilir bir şekilde korur.

senin çıkarların:

  • Wago'nun aşırı gerilim koruma modülleri ile sisteminizi aşırı gerilime karşı koruyun
  • İnce, yerden tasarruf sağlayan tasarım
  • Pahalı, planlanmamış duruş sürelerini önleyerek işletme maliyetlerini kontrol edin
  • Yüksek operasyonel güvenilirlik ve sistem çalışma süresi için aşırı gerilimden kaynaklanan ekipman arızasını önleyin

Ürünler

Modern cihaz tasarımı farklı zorlukları karşılayabilen oldukça çeşitli komponentler gerektirir: Örnek olarak kullanım ve bakım kolaylığı, düşük yatırım maliyetleri, güvenlik ve temin edilebilirlik ile tasarım ve kullanımda basitlik verilebilir.

EMEA Technology

Sinyal Koşullandırıcılar ve İzolasyon Kuvvetlendiricileri

İzole etme, kuvvetlendirme, filtreleme ve dönüştürme: WAGO'nun JUMPFLEX® Sinyal Koşullandırıcıları ve İzolasyon Kuvvetlendiricileri, dünya çapında uygulamalar için kapsamlı bir dizi onay sayesinde çeşitli uygulama alanlarında çok sayıda fonksiyonu idare eder ve güvenli, hatasız sinyal iletimi sağlar.

EMEA Technology

Akım Trafoları ve Gerilim Fişleri

Yüksek akım ölçülmesi ve işlenmesi gereken her yerde WAGO'nun akım trafoları ilk tercihtir. Gerilim fişleri ayrıca mevcut sistemlerdeki ölçüm gerilimini kolayca ve güvenli bir şekilde alır.

EMEA Technology

Güç Kaynağı Modülleri

WAGO'nun verimli güç kaynakları, en basit uygulamalardan daha yüksek güç isteyen otomasyon uygulamalarına kadar her durumda daima sabit besleme gerilimi sağlar. WAGO, sorunsuz modernizasyonlar için eksiksiz bir sistem olarak kesintisiz güç kaynakları (UPS), tampon modülleri, yedek modüller ve geniş elektronik devre kesici ürün gamı sunmaktadır.

EMEA Technology

Röle ve Optokuplör Modülleri

İster röle soketleri veya tak-çıkar röleler olsun isterse optokuplör modülleri; WAGO'nun röle ve optokuplör ailesi her türlü gereksinime uygun çözüm sunar. Bu ürünleri proses teknolojisi ve güç mühendisliği, demir yolu uygulamaları ve makine mühendisliği ile genel kumanda panosu imalatı dahil her sektörde kullanabilirsiniz.

EMEA Technology

Arayüz Modülleri

WAGO'nun arayüz modülleri esnek sinyal kablolama uygulamaları için güvenli ve bakım gerektirmeyen bağlantılar sunar. Arayüz modüllerimiz kontrol düzeyinde elektronik cihazları elektrik sistemlerine bağlar; kontrol ve saha düzeylerinde (sistem, makine) sinyal iletimi ve dağıtımı sağlar.

EMEA Technology

Sistem Kablolam

WAGO'nun sistem kablolama çözümleri, otomasyon uygulamanızın ayrı komponentlerini sistematik, hızlı ve kolay bir şekilde kablolamanızı sağlar. Sistem ve kumanda panosu çözümleri her geçen gün daha da karmaşık bir hal aldığından bu çözümler planlama, kurulum ve işletmeye almada zaman ve para tasarrufu sağlar.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek