“ inspiring technologies ”

Avantajları:

  • Web tabanlı görselleştirme için rezistif dokunmatik ekranlı yüksek performanslı HMI ekranı
  • Dört ekran boyutu mevcuttur (çapraz uzunluk): 10,9 cm (4,3″), 14,5 cm (5,7″), 18,0 cm (7,0″) ve 25,7 cm (10,1″)
  • CODESYS 2 ve e!COCKPIT (CODESYS 3 tabanlı) üzerinden modern görselleştirme
  • HTML5 gibi yeni teknolojileri destekler
  • PFC200 ve PFC100 Kontrolörlerle birleştirildiğinde yüksek performanslı otomasyon çözümleri

CODESYS V2 ve V3 ile görselleştirme işlemleri için: WAGO'nun çekici e!DISPLAY 7300T HMI Panelleri, iyileştirilmiş tasarımla makine ve ekipmanlarınızın kalitesini güçlendirmenize yardımcı olur. HMI panelleri makineler veya sistemler için kusursuz son dokunuştur ve bu panellerin görünümü ve verdiği his, satın alma kararlarını olumlu bir şekilde etkiler. WAGO, süreklilik arz eden bir etki bırakan ve makine veya sisteminizin hem değerini hem de imajını kayda değer ölçüde yükselten estetik açıdan memnun edici HMI'lar sunar: e!DISPLAY 7300T Web Paneli 4,3″, 5,7″, 7,0″ ve 10,1″ ekran boyutlarında mevcuttur.

e!DISPLAY Web Panelleri ile avantajlarınız:

  • Web tabanlı görselleştirme için rezistif dokunmatik ekranlı yüksek performanslı HMI ekranı
  • Dört ekran boyutu mevcuttur (4,3″, 5,7″, 7,0″ ve 10,1″)
  • CODESYS V2 ve e!COCKPIT (CODESYS V3 tabanlı) üzerinden modern görselleştirme
  • HTML5 gibi yeni teknolojileri destekler
  • PFC200 ve PFC100 Kontrolörlerle birleştirildiğinde yüksek performanslı çözümler

e!DISPLAY Web Panellerini Başarılı Yapan Faktörler

Estetiği Yüksek Performansla Birleştiren Web Panelleri

WAGO'nun e!DISPLAY Web Panelleri ince bir tasarımla sektörün en güçlü bazı yazılımlarını bir araya getirir: e!DISPLAY ile hem e!COCKPIT (CODESYS V3) hem de CODESYS V2 mühendislik yazılımında yüksek kaliteli görseller göstererek makine veya sisteminizin yüksek teknoloji imajını şekillendirebilirsiniz. WAGO kontrolörlerin Web Temelli Yönetim özelliği de, şık Web Panelleri kullanılarak çalıştırılabilir. e!COCKPIT üzerinden programlamak için HTML5 gibi yeni teknolojiler de kullanılabilir. CODESYS V2 WebVisu için Java runtime da pakete dahildir.

Kolay Kullanım – Parlaklığı Doğrudan Ekranda Ayarlayın

e!DISPLAY HMI Paneli rezistif dokunmatik ekrana, çalışma durumunu gösteren ve çalışma hakkında geri besleme sağlayan üç durum LED'ine sahiptir. WAGO'nun Web Panellerini ayarlamak ve devreye almak için özelleştirmesi kolay bir konfigürasyon arayüzü mevcuttur. Bir veya daha fazla WAGO Kontrolöre bağlanmak gibi önemli ayarlar, Web Tabanlı Yönetim üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Buna ilaveten e!DISPLAY'in parlaklığı, odanın ortam ışığı koşullarına göre sensörler tarafından otomatik olarak ayarlanabilir. Hızlı ve kolay özel ayarlar için ekran parlaklığı ayrıca ön kısımda bulunan bir düğme yardımıyla manuel olarak da ayarlanabilir.

Web Paneli üzerindeki Enerji Tasarruflu Sensörler Güvenlik Sağlar

e!DISPLAY bir entegre yakınlık sensörüne sahiptir. Bu sensör, enerji tasarrufu sağlayan bekleme fonksiyonu ve ekran koruyucusundan görsellerin otomatik olarak tekrar gösterilmesini sağlar. Parlaklık kontrolü için ortamın aydınlatma seviyesi bir hareket sensörü tarafından eş zamanlı olarak tespit edilir.

Eşsiz Sabitleme Tasarımı ile Hızlı Montaj

e!DISPLAY HMI Paneli, aletsiz hızlı ve kolay montaj için montaj mandalları aracılığıyla doğrudan kumanda panosuna sabitlenir. Özel sabitleme elemanları ile ekranın ön kısmı için IP65 koruma sınıfı elde edilebilir. Bu tasarım esnekliği ekranı oldukça çok yönlü ve geniş bir uygulama aralığı için uygun hale getirir. Ayrıca VESA montaj ara birimi, kumanda panosunun dışında bir döner kol üzerine ve bir standa montaja olanak tanır.

WAGO Ürün Ailesine Sorunsuz Entegrasyon

Bileşen entegrasyonu ne kadar fazla uyum içinde olursa performans ve güvenirlik o kadar iyi olur. WAGO'nun e!DISPLAY'i, e!COCKPIT Mühendislik Yazılımı (CODESYS V3 tabanlı) ve CODESYS V2 üzerinden görselleştirme sağlar. e!DISPLAY, WAGO'nun endüstri lideri PFC200 ve PFC100 Kontrolörleriyle desteklendiğinde yüksek performanslı çözümler sizindir – hepsi aynı kaynaktan.

Ürünler

Makineleri ve sistemleri güvenli ve pratik bir şekilde kullanmak için tasarım ve teknoloji: WAGO'nun HMI panelleri HTML5'i anlar ve CODESYS'de programlanabilir.

EMEA Technology

PERSPECTO® Kontrol Panelleri

WAGO'nun kontrol panelleri tam CODESYS runtime özelliklidir. CODESYS geliştirme ortamı CODESYS'de tam uygulama programlamaya izin verir. Mevcut projeler hemen hemen komple dönüştürülebilir ve yükseltilebilir.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek