“ inspiring technologies ”

WAGO'nun PCB Klemensleri ve Tak-Çıkar Konektörleri ile Güvenilir Şekilde Bağlanın

Farklı uygulamalar farklı çözümler gerektirir. WAGO bu uygulamalar için en geniş PCB klemens ve tak-çıkar konektör ürün gamını sunar. Örneğin çeşitli yaylı bağlantı teknolojileri, sürücü ve kontrolör teknolojisi veya aydınlatma sektöründeki zorluklarınızın üstesinden oldukça kolay bir şekilde gelmenizi sağlar.

Avantajlar

  • Oldukça çeşitli modeller
  • Kolay ve güvenli kullanım
  • Yaylı bağlantı teknolojisi ile kalıcı, güvenli iletken bağlantısı
  • Hızlı, zaman tasarrufu sağlayan tek damarlı ve yüksüklü iletkenler bağlantıları için Push-in CAGE CLAMP® ve PUSH-WIRE® modelleri
  • Dalga/manuel (THT) ve reflow lehimleme (THR/SMT) için ürün imalat sürecinize sorunsuz entegrasyon

Ürünler

WAGO'nun PCB Klemensleri ve Tak-Çıkar Konektörleri ile Güvenilir Şekilde Bağlanın

EMEA Technology

Güç Elektroniği için PCB Klemensleri

WAGO'nun ürün gamı nominal kesitleri 4 mm2, 6 mm2 ve 16 mm2 ve anma akımı 76 A'e kadar olan güç elektroniği uygulamaları için iki PCB klemens ailesinden oluşur.

EMEA Technology

PCB Klemensleri

Cihaz ortamınıza PCB'leri bağlamak için WAGO 0,08 ile 16 mm2 (28–6 AWG) arasındaki iletkenler için kapsamlı PCB klemens ve konektör ürün yelpazesi sunmaktadır. 2,5 ile 20 mm (0,098–0,787 inç) arasındaki metrik veya inç pin aralığı ile WAGO, uygulamanız için doğru çözüme sahiptir.

EMEA Technology

Tak-Çıkar PCB Konektörleri

WAGO'nun geniş tak-çıkar konektör ürün gamı ile uygulamanız için her zaman doğru çözümü bulun. WAGO'nun tak-çıkar PCB konektörleri 0,08 ile 10 mm2 (28–8 AWG) arasındaki iletkenler için mevcut olup tutarlı, uçtan uca sistem kablolaması için tüm gereklilikleri karşılar.

EMEA Technology

picoMAX®: Tak-Çıkar Bağlantı Sistemi

Tek Cr-Ni yay demek uygulanan çift kontak gücü demektir: Bu ilke picoMAX®'ı diğer bağlantı sistemlerine kıyasla %30'a kadar daha kompakt yapar.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek