“ inspiring technologies ”

CODESYS Grubu uzmanları tarafından geliştirilen kapsamlı bir eğitim programı.

İhtiyaçlarınıza ve uygulamalı olarak uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Profesyonel uygulama geliştirmeye yönelik eksiksiz eğitim kapsamı. Sizin için ilk elden ipuçları ve püf noktaları. Yüz yüze veya çevrimiçi. Dünya çapında.

CODESYS Academy eğitmenleri onlarca yıllık deneyime dayanmaktadır. Geliştirme departmanı ile sürekli değişim, eğitmenlerimizin codesys'i içten dışa bilmelerini sağlar.

Her eğitim modülünün belirli gereksinimleri ve hedefleri vardır. Eğitim konuları amaçlı ve mantıklı bir şekilde yapılandırılmıştır. Yaptığınız hızlı ilerleme ile yüksek motivasyon garanti edilir. CODESYS Akademi eğitimleri, öğrendiklerinizden anında yararlanmanızı sağlayan yüksek düzeyde pratik alaka düzeyine sahiptir.

CODESYS eğitiminiz için özel gereksinimleriniz var mı? Sizin için özelleştirilmiş bir teklif hazırlamaktan mutluluk duyacağız.

Ürünler

Doğrudan CODESYS üreticisinden eğitim, danışmanlık ve geliştirme.

EMEA Technology

Cihaz Üreticisi Hizmetleri

Eklentiler, sürücüler, uyarlamalar, kitaplıklar gibi deneyimli geliştiriciler tarafından oluşturulan IEC 61131-3 programlama sistemi için müşteriye özel yazılım

EMEA Technology

Kullanıcı Hizmetleri

CODESYS üreticisi tarafından nitelikli danışmanlık - özellikle IEC 61131-3 aracının kullanıcıları için

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek