“ inspiring technologies ”

IEC 61508 Güvenlik plc'leri için Yazılım Ortağınız

CODESYS Grubu, bir dizi farklı işlevi tek bir araca entegre etmek söz konusu olduğunda gerçek bir öncüdür. Örneğin IEC 61131-3 geliştirme aracı kodlarındaki entegre SIL2 ve SIL3 Güvenlik çözümleri, güvenli otomasyon çözümleri için gereken tüm işlevselliği sunar:

 • 32 Bit CPU mimarileri (CISC ve RISC) için derleyici teknolojisinde kapsamlı bilgi birikimi: Güvenlik yazılımının güvenilir bir şekilde yürütülmesi garanti edilir.
 • Neredeyse tüm standart sistemler için entegre çözümlerle kapsamlı saha veri yolu teknolojisi bilgisi: Güvenli ve güvenli olmayan saha veri yollarını birleştirmek için kullanımı en kolay ve en güvenilir çözüm.
 • CODESYS Çalışma Zamanı Sistemi farklı donanım ve yazılım platformlarına kolayca taşınabilir: Halihazırda mevcut olan Güvenlik çözümleri yeni ortamlara taşınabilir.
 • CODESYS, makine üreticileri tarafından, mobil makinelerde, gömülü sistemlerde, enerji ve proses endüstrilerinde, gemi yapımında veya uçak endüstrisinde en farklı uygulama türlerinde ve her türlü farklı endüstriyel sektörde kullanılmaktadır.
 • Güvenli otomasyon alanında kapsamlı bilgi birikimi: Uzman Güvenlik ekibimiz yıllar içinde çok sayıda müşteri projesini başarıyla yürüttü ve TÜV Süd / TÜV Rheinland / BGIA (Alman teknik denetim birlikleri) ile birlikte çalıştı.
 • CODESYS Grubundaki güvenlik geliştiricileri, risk analizi yapmak, belirtilen Güvenlik gereksinimlerini karşılamak veya sertifika belgeleri oluşturmak söz konusu olduğunda neyin önemli olduğunu bilir.
 • Fonksiyonel Güvenlik projelerinizi verimli ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak güvenilir hizmetler sunuyoruz.
 • Sertifika enstitülerinin gerekliliklerine aşinayız ve hatalardan ve gereksiz yineleme döngülerinden kaçınmanıza yardımcı olabiliriz.

CODESYS Safety - Tüm Uygulama Alanları için Entegre Güvenlik Çözümleri

Bu deneyime dayanarak, en farklı gereksinimler için güvenlik sistemleri sunabiliriz:

 • CODESYS Safety - CODESYS ile programlanabilen önceden onaylanmış IEC 61508 Güvenlik yazılımı bileşenleri ile kendi SIL3 plc'nizi geliştirin.
 • EtherCAT Güvenlik Modülü için CODESYS Güvenliği - Kendi Güvenlik plc'niz yoksa, merkezi olmayan EtherCAT® kelepçeleriyle CODESYS'TE SIL3 Güvenlik çözümünüzü uygulamanız yeterlidir.
 • CODESYS Safety SIL2 - Örneğin standart IEC 61131-3 geliştirme sistemi ile programlanabilen önceden onaylanmış Güvenlik yazılımı bileşenlerine sahip mobil uygulamalar için kendi SIL2 Güvenlik plc'lerinizi geliştirin.

CODESYS Güvenliğini nasıl elde edebilirsiniz?

Makine / tesis inşaat sektöründe veya benzerlerinde sistem entegratörü veya kullanıcısısınız: 

CODESYS "CODESYS Safety for EtherCAT Safety Module" ile programlanabilen EtherCAT denetleyicileri için eklenti CODESYS Mağazasından edinilebilir.

Cihazlarınızı satın aldığınız cihaz üreticisi, cihazlarınıza CODESYS Safety veya CODESYS Safety sıl2'yi zaten uygulamıştır ve bir araç setine ihtiyacınız yoktur. 

Milyonlarca CODESYS uyumlu tek cihaz ve 500'den fazla üreticiden 1.000'den fazla farklı cihaz türü, otomasyon projeleriniz için size geniş bir donanım yelpazesi sunar. CODESYS Inside, CODESYS uyumlu cihazlar sunan bir dizi üretici sunar.

Programlanabilir cihazların üreticisisiniz:

Özel güvenlik çözümlerinize uygun cihaz üreticileri için CODESYS Safety runtime araç setini uygulayın.

Ürünler

DIN 61508'e göre sertifikalandırılmış Entegre Güvenlik Yazılımı - tüm SIL2 ve SIL3 uygulama alanları için uygun çözümler

EMEA Technology

Güvenlik SIL2

Mobil Makinelerde Fonksiyonel Güvenlik için Sertifikalı IEC 61131-3 Yazılımı

EMEA Technology

SIL 3 cihazları için güvenlik

Makine ve tesis otomasyonu endüstrisinde işlevsel Güvenlik için SIL 3 ile sertifikalı IEC 61131-3 Yazılımı.

EMEA Technology

EtherCAT Güvenlik Modülü için Güvenlik

EtherCAT Güvenlik Modülü için CODESYS Güvenliği: IEC 61131-3 Geliştirme Sistemi codesys'de SIL3 ve sertifikalı, merkezi olmayan EtherCAT® Modülü ile güvenli, kullanıma hazır otomasyon çözümü.

EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology EMEA Technology
Destek